Дурам, 303B-15.75-95-D950, Фиока Кабинет, 15-3/4 X 20-3/8 X 14-7/8
  • Ново

Дурам, 303B-15.75-95-D950, Фиока Кабинет, 15-3/4 X 20-3/8 X 14-7/8

DEN 825.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цена За : Секој Крај : Прав Обложен Материјал : Премиерот Ладно Валани Челик Кабинет Длабочина : 15-3/4" Капацитет : 75 lb.по Фиока Фиока Длабочина : 12" Кабинет Ширина : 20-3/8" Боја : Сива Фиока Ширина : 18" Фиока Висина : 3" Кабинет Висина : 14-7/8" Објект : Лизгачки Фиока Кабинет Број на Фиоки : 4 Прегради на Фиока : 16, 20, 21, 24. Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. "Од Дурам, ова лизгање фиока кабинет држи вашиот алатки и делови организиран и совршено се достапни.На оваа високо-квалитетни лизгачки фиока кабинет може да ги поддржи максимум 75 lb.по Фиока.Таа доаѓа во сива боја.Тоа се прави на премиерот ладно валани челик материјал.'.