Strahan 3 Фиока Акцент на Градите, Бројот на Фиоки: 3, Фиока се Справи со Дизајн: Копчиња
  • Ново

Strahan 3 Фиока Акцент на Градите, Бројот на Фиоки: 3, Фиока се Справи со Дизајн: Копчиња

DEN 1439.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бројот на Фиоки : 3, Фиока се Справи со Дизајн : Копчиња.Вкупно : 32"" H x 31.5"" W x 15"" D, Бројот на Фиоки : 3. База Боја : Сива, Возрасни Собранието Е Потребно : Да.Горниот Материјал : Произведен Дрво, Фиоки Се Вклучени : Yes.Тип на производ : Акцент на градите, Горниот Материјал : Произведен Дрво.Оваа 3 Фиока Акцент на Градите е ништо, но обичните.Плус, нејзината внатрешност, нуди многу простор за складирање!ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 32"" H x 31.5"" W x 15"" D ФИОКИ ВКЛУЧЕНИ 1. Бројот на Фиоки : 3 ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. База Материјал : Произведен Дрво 2. Горниот Материјал : Произведен Дрво ТЕГОВИ Солидна + Произведени Дрво 5. Mc Mullen Огледува Акцент Кабинет, Гаранција Должина : 1 Година, Производ Гаранција : Yes.