Со Избор на Производи Bookcase Складирање Кабинет со 3 Прегради
  • Ново

Со Избор на Производи Bookcase Складирање Кабинет со 3 Прегради

DEN 573.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : ПП Боја : Бела.Целокупната димензии : 15.5" x 14.5" x 29.3" (L x W x H) Нето тежина : 5.3 lbs.Тежина капацитет за секоја коцка : 10 кг Пакет вклучува : 1 x складирање кабинет.Тоа доаѓа со $10 Crazysoft Подарок Картичка.Овој компактен складирање кабинет е голем плус на секое соба како бебе соба, дневна соба, ходникот или спалната соба, тоа ќе се задржи вашата облека, книги, играчки, и дома додатоци уредно организирани.Кој компактно тело, тоа ќе не заземаат премногу простор.Чување на кабинетот ќе ви донесе многу погодности.Со око-фаќање на модели, тоа е добар декоративни точка за вашиот дом.Таа има 3 прегради за да можете да зачувувате вашите книги, играчки, итн.Секој оддел може да се одржи до 22 lbs, и прашина-доказ пп пластични одбор дизајн ги исполнува вашите долгорочни складирање потреби.Кабинетот го задржува статии во чиста и едно место, така што ќе може лесно да ги лоцираме и во голема мера ја зачувате вашата потрага време.На плакарот може да се состави со различни форми, како сакате, така што тоа може да се вклопи во вашиот entryway, плакар, mudroom или спална соба.Уживаат во забавата на DIY!Ќе добиете повеќе од она што го плаќа.Висок квалитет и сосема нов Тешки и висок квалитет на Секој оддел може да се одржи до 22 lbs Прашина-доказ пп пластични одбор дизајн Зачувате простор и да ја задржите организирани DIY складирање кабинет Концизен, компактен и убав изглед–со око-фаќање на моделот Лесно да се чисти.