Tankard Штајн Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Кригла Пиво Коктел Појадок Млеко Чаши со Handgrip Кафе Бар Алатки Drinkware,450ml
  • Ново

Tankard Штајн Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Кригла Пиво Коктел Појадок Млеко Чаши со Handgrip Кафе Бар

DEN 1032.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★.Материјал : храна одделение од нерѓосувачки челик (304 + PP, стакло лагер материјал : не 'рѓосувачки челик, Карактеристики : еко-пријателски, од не' рѓосувачки челик вакуум изолација задржување на топлина или ладни пијалоци за неколку часа, тоа е без мирис и здравје, и е предвидено со навој слободни преливник , безбедна вода за пиење тока затворање тока капак. ★.Неограничени можности : Ова патување кригла е совршен за семејства, патување, патување, канцеларија, теретана, училиште, кампување, планинарење, работа, вежбање, во автомобил, на плажа, или дури и кампување или пешачење.Идеален вода, чај, кафе, газирани пијалаци, вино и пиво. ★.одличен дизајн : течење-доказ за заклучување е дизајниран за да безбедно заклучување на капак за да се спречи истекување вода.Домот криви стакло ергономски дизајн.Тоа е лесно да се расклопување и чистење. ★.траен ФУНКЦИЈА : стабилна, двапати ѕид, вакуум-изолирани од нерѓосувачки челик и се на високо ниво.Shatterproof па можете да го користите секој ден и не се грижите за тоа се урна надвор.Ова е земјата-пријателски опции, кои се движат од расположливиот пластични чаши се намали отпадот.Боени нула отпор и промена на бојата.И тоа е крајот на животот, и дури и да рециклираат. ★.Задоволство Загарантирани! - отпорни на топлина од не ' рѓосувачки челик може лесно да се приспособат на ултра-повеќенаменски шишиња на топли и ладни пијалоци, може да се стави на вашиот омилен пијалок нема промена во температурата деформација, ние ќе го замени едно шише вода, ако има било какви проблеми.Не двоумете се, а потоа кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за сега!.Материјал : 304 внатрешни работи + 202 надворешноста + алуминиумски легури handle Size : (прибл.) S : 450 мл : 7.9*12.9 cm/ 3.11*5.08 inch L : 550 мл : 7.9*14.2 cm/ 3.11*5.59 inch Functions : Кујна 2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот, ве молиме да се разбере.