Seafrogs 130FT/40m Подводни Случај на Камерата, Нуркање Водоотпорен Камера Домување случај за Sony A7C (Компатибилни Објективи 28-70mm)
  • Ново

Seafrogs 130FT/40m Подводни Случај на Камерата, Нуркање Водоотпорен Камера Домување случај за Sony A7C (Компатибилни

DEN 10823.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Преносни и Лесен за Инсталација : домување случај се светлина во тежина, кои се погодни да се преземат за да се насекаде и лесен за употреба.Само отворете го случај, се стави во камерата и потоа затворете го случај.Овој комплет, го прави погодно за да ја прикачите вашата камера за други додатоци како што се tripod,велосипед планината, вшмукување чаша планината, monopods итн. 40m/130ft Водоотпорен:Овој водоотпорен домување случај со надградена водоотпорен запечатување прстен и тесни тока,Совршено се вклопуваат, цврсто запечатени,има IPX8 Заверена Водоотпорен ниво,дури и долу до 40 метри/130ft, подводни искуство може да биде заробен, без протекување.Професионален Дизајн:Специјално дизајнирани за Sony A7 C (Компатибилни Објективи 28-70mm), Лесно да работат на блендата/копчето или изберете звук/ копче за Режим на копчето подводни со надворешен копчето.Фирма домување случај обезбедува крајната заштита за вашиот Sony за време на екстремни активности на отворено и длабока вода за нуркање.Целосна Заштита:објективот на домување случај е направена од ултра-дебелина темпериран стакло за да се обезбеди јасно снимањето ефект и да се спречи нивното влијание.HD објектив со високи transmittance го прави овој водоотпорен случај совршен за правење на јасна снимање подводни.Телото на домување случај е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР пластика, која е цврсти доволно да се заштити вашата камера против големо влијание капки, вдлабнатини и гребнатини.Најдобар Избор за Надворешна Рекорд : Заштитете го вашиот sony акција камера за екстремен спорт како сурфање, нуркање, нуркањето, скијање, лебдат, шангај со падобран велосипедизам, итн.Тоа е најдобар подарок за надворешна ентузијаст.