USB 3.0 да HDMI Адаптер, 1080P Мулти-Екран Видео Конвертор за Лаптоп КОМПЈУТЕР, Десктоп да се Следи, Проектор, ТВ. (Не ги Поддржуваат Chromebook и MacBook)
  • Ново

USB 3.0 да HDMI Адаптер, 1080P Мулти-Екран Видео Конвертор за Лаптоп КОМПЈУТЕР, Десктоп да се Следи, Проектор,

DEN 358.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Да USB HDMI Конвертор】 Тоа може да го поврзете на компјутер преку USB интерфејс на HDTV, монитор, или проектор со HDMI интерфејсот.Тоа ќе ја испорача high-definition видео извори во компјутер на вашиот hd телевизор или монитор. 【High-Definition Графички】, Влијаејќи на high-bandwidth (5 Gbps) Супер Брзина USB 3.0 интерфејс, овој USB 3.0 да HDMI нудат high-definition графички слики на вашиот hd телевизор или набљудувачите на резолуција до 1920x1080. 【Супер Брзина】Користење USB3.0 висок пропусен опсег (5 Gbps) може да обезбеди високо-дефиниција слики на HDTV или на екранот, резолуцијата е до 1920x1080p. (Ако тоа е USB2.0, само 800x600). 【 Едноставна Операција 】 Само треба да се кандидира на возачот откако за прв пат, а потоа го HDMI адаптерот може да се користи во секое време, поддршка топла приклучокот. 【Добра Услуга】Нашите производи се обезбедени со 30 дена безусловна врати и 12 месеци штета замена.Контактирајте со нас во секое време.