Пополнете Светлината Белење Пополнете Светлината Нето Црвено Живеат Пополнете Светлината Прстен Led Фотографија Светлина Прстен Светлина за Телевизија Шминка (Бо?
  • Ново

Пополнете Светлината Белење Пополнете Светлината Нето Црвено Живеат Пополнете Светлината Прстен Led Фотографија

DEN 6586.32

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен-за-користење убавина карактеристики : tripod може да се користи со мобилен телефон носителот да патуваат или да преземе selfies со пријатели и семејството.Soft light : ангел очи, поставен на очи, ќе се појави кога снимање.Мулти-агол на мобилен телефон стои : лево и десно, горе и долу на вредноста и 360° на ротација.Широко се користи : везови нокти, една светлина со двојна употреба, широко се користи во студијата, како што се embroidering и фризерски, повеќе професионални убавина пополнете светлината.Три боја температура прилагодување : различна боја температура осветленост ефект, ладна светлина/soft light/топла светлина.