Gandy Вистинска Кожа Клупата, Главен Материјал: Тапациран, Боја: Беж/Сива/Сребрена
  • Ново

Gandy Вистинска Кожа Клупата, Главен Материјал: Тапациран, Боја: Беж/Сива/Сребрена

DEN 7199.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Главен Материјал : Тапациран, Боја : Беж/Сива/Сребрена.Тежина Капацитет : 400 Фунти, Тапацир Материјали : Вистинска Кожа.Нога Материјал : Метал, Тапациран : Yes.Седиште Висина - Кат на Седиште : 17"", Тежина Капацитет : 400 lb.Целокупниот Производ Тежина : 43 lb., Лесни нерѓосувачки челик рамка со врвот жито cowhide седиште.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Собрани 2. Вистинска Кожа 3. Тежина Капацитет (кг) : 400 Убава современиот стил cowhide клупата со мека, blanched бела, сива и црна рака-stitched cowhide седиште во текот на сребро од не ' рѓосувачки челик правоаголни рамка со декоративни кружни акценти.Многу елегантен модерен изглед со остри и чисти линии на правоаголна рамка и кружни форми на двете страни и центар.На разноврсна големина работи како entryway клупата, спална соба клупата, или само акцент мебел во вашиот современа оркестарот дневна соба.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 17"" H x 48"" W x 18"" D ТАПАЦИРАН 1. Тапациран : Yes 2. Тапацир Боја : Кожа 3. Тапацир Материјали : Вистинска Кожа ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Главен Материјал : Тапациран 2. Тежина Капацитет : 400 lb.КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Лесни нерѓосувачки челик рамка со врвот жито cowhide седиште.ТЕЖИНИ & ДИМЕНЗИИ 1. Вкупно : 17"" H x 48"" W x 18"" D 2. Седиште Висина - Кат на Седиште : 17"" 3. Целокупниот Производ Тежина : 43 lb.КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Боја : Беж/Сива/Сребрена 2. Главен Материјал : Тапациран 3. Тапациран : Yes 4. Тапацир Боја : Кожа 5. Тапацир Материјали : Вистинска Кожа 6. Тежина Капацитет : 400 Фунти 7. Нога Материјал : Метал 8. Седење Капацитет : 3 9. Снабдувач со Намера и се Одобрени за Употреба : Станбени Користите 10. Земја на Потекло : Индија СОБРАНИЕ 1. Возрасни Собранието е Потребно : Не може, исто така како следниве производи 1. Gritton Дрво Клупата, : 43.3", : 25.97 lb. 2. Девица Флип врвот Чување на Клупата, Складирање Оддел : 13.4"" H x 42.1"" W x 9.6"" D, Складирање Вклучени : Yes 3. Ingwald Дрво Клупата, Возрасни Собранието Е Потребно : Да, Боја : Природен Мед 4. Carman Дрво Клупата, Нога Материјал : Цврсто Дрво, Нозе : 16.5"" Х.