BIGCARJOB Маскирани Ќебе Sherpa Фрли погоден за носене Ќебе Заврши за Софа Кревет,Големина S-L
  • Ново

BIGCARJOB Маскирани Ќебе Sherpa Фрли погоден за носене Ќебе Заврши за Софа Кревет,Големина S-L

DEN 959.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер, Sherpa.Повлекување На затворање.Рака Мие Само. [За Големината]Мали(59inch×43.3 инчен/150cm×110cm),Погоден за деца.Медиум(59inch×51.2 инчен/150cm x 130cm),Погоден за тинејџерите.Голема(78.7 инчен×59inch/200cm×150cm),Погоден за жените и мажите. [За Материјалните]надворешниот слој е направен од удобно полиестер ткаенини со различни шема дизајни.Внатрешниот слој е направен од мек и кожа-friendly Sherpa ткаенина. [Мултифункционален Употреба]Читање, Гледање, чекалницата дреме, да Спие, да се Патува,или Кампување,ова погоден за носене маскирани ќебе ќе го задржи вашето тело топло во текот на целиот ден, без разлика каде и кога. [Најдобар Подарок]Маскирани погоден за носене ќебе се многу топло срце подароци за вашиот љубовник во зима.Тоа може да се Роденден,Годишнина,Божиќ подароци,Патувања подароци и така натаму.Овие се идеален подарок за секоја прилика. [Функција Обичај Услуга]Можете да ни испратите слики што сакате да ја прилагодите.За погоден за носене Ќебе за есен и зима.Три Големина Мулти Боја на вашиот избор.Мали(59inch×43.3 инчен/150cm×110cm),Погоден за деца Медиум(59inch×51.2 инчен/150cm x 130cm),Погоден за тинејџерите Големи(78.7 инчен×59inch/200cm×150cm),Погодна за жени мажи Ова е совршен за вас чекалницата дреме,читање,гледање и sleepping.Тоа е исто така добра за вас прошетка низ куќата или имаат вечера за време на студената сезона.Тоа е одличен придружник за патување премногу!Како да се Исчисти тоа?Лесно да се мијат, како и лесно да се користи.Само фрли погоден за носене маскирани ќебе во вашата Машина за Перење и Ниска температура сушење.Не мие Темнината и Светлината бои заедно.Не Кајгана или Железо.Тоа ќе остане како добри како нови.Почитувани купувачот, Ако имате било какви прашања во врска со нашата големина,обичај услуга,plese не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.