ZZABC MJYSH 3PCS Памук Жените Peony Крпа Мажите Крпа 75 35cm Бања Пешкир 70 140cm Плажа Крпа (Боја : А, Големина : 3PCS)
  • Ново

ZZABC MJYSH 3PCS Памук Жените Peony Крпа Мажите Крпа 75 35cm Бања Пешкир 70 140cm Плажа Крпа (Боја : А, Големина

DEN 11178.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Материјал : памук + polyester Product : Towel Size : 34*74cm Weight : 100g Size : 70 * 140 cm Weight : 400g Color : розова, портокалова, blue Package Вклучува : 34*74cm(2 ПАРЧИЊА)+70 * 140 cm(1 PCS)1. По добивањето на пакување, ве молиме да се означи пакувањето и производот внимателно.Доколку ставката што доби е неисправен или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро .2.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.3. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.4.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.