Mayhew 46002 Sureforce Менгеме 1800 lb Капацитет 4.5 Грлото, 1.2 x 12 Бар
  • Ново

Mayhew 46002 Sureforce Менгеме 1800 lb Капацитет 4.5 Грлото, 1.2 x 12 Бар

DEN 1096.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Sure Force Менгеме 1800 lb Капа 4" Грлото, 1.2 х 12" Бар.Sure Force Менгеме 1800 lb Капа 4" Грлото, 1.2 х 12" Бар Mayhew Pro Sure Force Бар Стеги се обезбеди највисоко стегање сила на располагање за нивната големина.Дизајниран за употреба во агресивни средини (заварување spatter, прашина, и ' рѓа), целосно запечатени теми издржат големо влијание работни области и да се спречи остатоци и заварување spatter од донесувањето на нишки.На serrated украде бар, со својот висок отпор систем за сопирање, гарантира прецизност стегање.Леано железо вилици и лесно се прилагодува магнетни вилица поставите обезбеди сигурен зафат круг, квадрат, или рамни метални површини.Магнетни вилица се продава одделно.