Ѓумбирот Ray Злато Картичка и Лист Tassel Гарланд Островот Живот
  • Ново

Ѓумбирот Ray Злато Картичка и Лист Tassel Гарланд Островот Живот

DEN 411.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ништо не вели лето партија како нашите цветен злато лист tassel гарланд.Донесе тропски партија тема за вашите гости и зошто не ја користите на гарланд да се создаде мулти-обоени и злато лист позадина за прекрасен фото кабина!!Секој злато лист позадина содржи 4 x ткиво tassels 9 x лист знамиња и 2m на злато twine.Мислам дека само тропски вибрации оваа година со нашите мулти-обоени лист tassel гарланд.Се откажам цветен гарланд на ѕидовите и вратите за да додадете завршувањето на допир да вашиот лето партија украси.На tassels се лесно да се стави заедно, создавање на модерен гарланд.Се меша со останатиот дел од Островот Живот колекција за крајната тропски постави.Секој пакет содржи 4 x ткиво tassels, 9 x лист знамиња и 2m на злато twine.