JYtop-онлајн 5PCS Природни Loofah Подлога Тело Кожата Ексфолиране Scrubber Бања Туш Спа Сунѓерот
  • Ново

JYtop-онлајн 5PCS Природни Loofah Подлога Тело Кожата Ексфолиране Scrubber Бања Туш Спа Сунѓерот

DEN 383.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. Лесни, Издржливи, Дише, Мека. 2. Чисти и ја ревитализира кожата. 3. Нежно exfoliates несакани мртвите клетки на кожата. 4. Ефикасни во стимулирање на циркулацијата на крвта и забрзување на метаболизмот.Уживате со овој loofah сунѓерот после напорен ден. 5. Користење на вашите омилени сапун или туш гел и да уживаат во пријатен туш масажа.Опис: Материјал е вид на одгледување на растенија - gourd, не-хемиски материјали, тоа е зелена и здрави.Удобно масажа, кожата и крвта.Тоа е лесно да се исуши и има долг животен век.За кожа здрава и блескава сјај, ги користат овие Loofah сунѓери за олеснување на стресот и напнатоста, додека стимулирање на циркулацијата на крвта.Природната текстура на растителни влакна ќе нежно разлиствам далеку грубост, преку откривање на нови клетки на кожата.Природни сунѓери се берат од растенија, имено gourds, loofah, или luffa .Најчесто, loofah сунѓери се користи за чистење и exfoliating мртвата кожа.Често се гледа за продажба во продавниците во форма на назад четки или exfoliating mitts, loofah сунѓери, исто така, направи идеален scrubbers за лонци, тави и површини, како што се контра блузи Состојба : 100% бенд нов и висок квалитет на Боја : Беж Материјал : 100% чист природен loofah Големина : 10.8 x 15.5 cm/4.25 x 6.10 во Пакет Вклучуваат : 5 x Бања Loofah сунѓерот Забелешка : 1. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира ист 2. На loofah сунѓерот доаѓа тешко и тешка, па за прв пат користите.Ве молиме потопување во топла вода за околу 20 минути за да се направи тоа мека!.