Прилагодливи Пилатес Бар Комплет со Отпор Бенд Пилатес Бар Комплет со Отпор Бенд Преносни Јога Пилатес Стап, Нога Педалата се Повлече Јаже Отпор Вежба Седат до Фит?
  • Ново

Прилагодливи Пилатес Бар Комплет со Отпор Бенд Пилатес Бар Комплет со Отпор Бенд Преносни Јога Пилатес Стап,

DEN 374.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На прачка има метал внатрешна цевка која е стабилна и трајни.Обвиткани со мека пена зафат за удобност.Надвор пена рачки за заштита на раце.Монтажни дизајн.Пилатес пол е два-сценски дизајн со деликатни и издржливи пролет тока во средината.Кога ќе имаат пријатен јога вежби, можете да ја размонтираат тоа во две секции за лесни за складирање.Можете да го направите различни обука акции, може да се замени со barbell да се вежба назад и арм мускули, може да се замени со повлече јаже да се вежба нога мускули, може да се вежба половината и стомакот од половината на извртување на акции,може да се користи со хип отпор бендови за совршена фигура.Погоден за јога вежби за истегнување,отпор бенд вежби, ротирате вашиот половината, работа од половината и, исто така, направи половината и стомакот потенки.ниско влијание за да се спречат повреди, лесен и пренослив, лесно да го користите дома или во лична обука студио.Можете да ги користите отпор вежба бендови во приватноста на вашиот дом, хотел соба, канцеларија, па дури и на отворено.Име на производ : Bodybuilding Expander Product материјал : NBR + TPE+Метал внатрешна tubeprompt : 1. Пред купување ве Молиме проверете ја големината и бојата.2. Забелешка : Поради различни монитори, боја може да се разликува малку, ве молам прости ми.3. Овој производ не содржи други предмети од Bodybuilding Проширувач.4. Некои отстапување може да се мерени рачно.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако мислите дека нашите производи имаат било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. добредојдовте вас и за споделување на повратни информации, така што ќе може да се обезбедат подобри производи и услуги.* Нормално, логистика ќе се издаде во рок од 1-3 дена, 9-15 дена за проценето време на пристигнување.Да се биде одговорен продавачот, клиентите задоволство е нашата цел, ако имате било какви проблеми или сугестија, ве молиме да ни кажете, ние ќе ми биде драго да слушне од страна на купувачот и да се обиде да помогне да се реши проблемот!.