Професионални Коса Clipper Чувари Водичи 8 Боја Кодирани Сечење Водичи #3170-400 - 1/8 1 одговара за сите Wahl Clippers(Мулти Боја)... (10 компјутери Злато)
  • Ново

Професионални Коса Clipper Чувари Водичи 8 Боја Кодирани Сечење Водичи 3170-400 - 1/8 1 одговара за сите Wahl

DEN 527.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅Висок Квалитет : Направен од висок квалитет на Најлон.Не евтина пластика.Мека и Издржливи. ✅Лесно да се Инсталира : Лесно е да планирам низ косата, брзо и ефикасно,заштеда на време и за вас и за вашиот клиент.Професионална Употреба : се Наменети за професионална употреба само и е дизајниран да овозможи остри перформанси дека експерти на побарувачката. ✅Професионална Употреба : се Наменети за професионална употреба само и е дизајниран да овозможи остри перформанси дека експерти на побарувачката. ✅ Совети : Само се вклопуваат со Wahl Clipper.Како што се Коси 2000, Дизајнер, Супер Коси II, Виш, Икона, Супер Коси, Про Основни, 5 Ѕвезда Balding, 5 Ѕвезда Легенда, 5 Star Magic Клип, 5 Ѕвезда Високи.Не се вклопуваат со мали ножици. ✅ ПАКУВАЊЕ Вклучува : Број 1 1.5 MM ( 1/16")- Бр. на 2 - 3ММ ( 1/8") No. 3 - 4.5 ММ(3/16") No. 4. 1/4" (6mm) намалување Број 5 - 3/8" (10мм) намалување No. 6 - 1/2" (13mm) намалување Број 7 - 5/8" (16mm) намалување Број 8 - 3/4" (19mm) намалување Број 9 - 7/8" (22mm) намалување Број 10 - 1" (25мм) се намали,со организиран послужавник.