Дожд Синџири Директен Канал Линк Дожд Синџир, 8.5 Метри Должина, Бакар, Функционални и Декоративни Замена за Олук Downspouts
  • Ново

Дожд Синџири Директен Канал Линк Дожд Синџир, 8.5 Метри Должина, Бакар, Функционални и Декоративни Замена

DEN 2015.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Бакар почнува да патина веднаш по производството, па тоа нема да биде "сјајна" нова бакар, но веќе ќе биде потемна.Кога бакар почнува да патина - тоа се врти нијанси на зелена боја од елементи.Димензии : чаша/link 3.18" x 1.25"; синџир должина 8.5 метри.Дожд Синџири Директни Квалитет Предност : Ние ги користиме на највисок квалитет на материјали и изработка во производство на сите наши дожд синџири и додатоци.Ако не се целосно љубовта вашето купување, едноставно да го вратите за лесен наплата.Лесен за Инсталација : Инсталирање на ветер : веригата е супер лесен и не бара tools.Секој синџир доаѓа со свој виси кука, па тоа може да бидат обесени на вашиот олук право надвор од кутијата.Ќе се ужива во убавината на вашата дожд синџир во минути.Се зголеми Спречување на Жалба : го Замени традиционалните олук downspout со дожд синџир веднаш freshen го изгледот на вашиот дом.Го замени еден downspout во посебна локација, или замени ги сите од нив за комплетна архитектонска facelift.Дожд Синџири Директни е главен извор на квалитетни дожд синџири од 2003 година. Ние се развие дизајни, кои ги нагласуваат архитектонски стил на секој вид од дома.Дожд Синџири Директни нуди добро смета за избор на висок квалитет на ветер : синџири и додатоци по разумни цени.Ние не правиме компромис за материјалите или изработката.Дожд Синџири Директни Квалитет Предност : Највисок квалитет на материјали и изработка од 2003 година.Лесен за Инсталација : Инсталира во минути, Не се потребни алатки!Зголемување Намалување на Жалба : Замени традиционалните downspouts со функционална архитектонски подобрување на ветер : синџири.