TXTC Ноќни Bassinet, Ноќни Sleeper за Бебето, Бебе Кревет со Душек,Преносни Бебе Bassinets, Бебе Подвижен Кревет, Виткање Бебе Sleeper за Новороденче (Боја : A)
  • Ново

TXTC Ноќни Bassinet, Ноќни Sleeper за Бебето, Бебе Кревет со Душек,Преносни Бебе Bassinets, Бебе Подвижен Кревет,

DEN 3599.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

▶Мулти-функционални ноќни sleeper.Нашите baby cot обезбедува добра циркулацијата на воздух, со двоен мрежа обвивка,Со бебе од ваша страна, можете да се опуштите и да добијат некои многу потребни одмор. ▶Нашето бебе ноќни sleeper е идеален бебе мебел за вашиот расадник потреби.Легиран челик цевки заградата се користи. ▶Расклопување и свитка во рамките неколку минути,вие само треба да направите е да им помогнам на нозе рамки и да повлече нагоре парапети.Од новородено до 36 месеци. ▶Можете да имате бебе bassinet постави во ниеден момент.Доаѓа со удобен, перат душек заедно со прекрасен music box на затишје на вашето бебе да спие и две монтажни играчки за да ги задржиме задоволни.Сè што ви треба во cosleeping бебе кревет. ▶Ние секогаш сме одговорни за нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Преносни Бебе кревет , Дозволете бебето да имате удобно спиење средина!■ Спецификација на производот■ Пакет се Вклучени : ◆Материјал : железо цевка◆Прошири големина : 102x71x79cm◆Укината големина : 25x25x79cm◆Погоден за : 0-36 months1 Бебе кревет само■ Совет : ◆ Ние само го продаде Бебе кревет , не вклучувајќи и други украси.◆ Не допирајте или биде блиску до огнот извор за да се избегне топење деформација◆ Поради проблеми со светло, дисплеј, итн., бојата разлика на производот е нормално.◆Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.