AEBDF Жените Countertop Шминка Огледало Овален Облик на Двојно Двострано Огледало Биро Козметички Огледало за Спалната соба Табела Огледало за Дома (Големина : 37cm)
  • Ново

AEBDF Жените Countertop Шминка Огледало Овален Облик на Двојно Двострано Огледало Биро Козметички Огледало за

DEN 5411.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не се погодни само за шминка, но, исто така, може да се користи како украс на бања и спална соба во вашиот дом.Совршен за правење на вашиот sair, носење на некои make-up прозорци, и daub козметика.Европски стил ретро овална форма дизајн, повеќе мода и око-фаќање.Двострано дизајн, тоа може да ротира 360 степени, многу погодно за дами за да се направи се.Направени од високо квалитетна ABS материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба.Oval Description Направени од високо квалитетен материјал, овој козметички огледало е издржлив и практични за долготрајна употреба, во кој Европски стил ретро овална форма дизајн, не се погодни само за шминка, но, исто така, може да се користи како украс на бања и спална соба во вашиот дом.Двострано дизајн, тоа може да ротира 360 степени, многу погодно за дами за да се направи се.Карактеристики - Боја : Беж.- Материјал : ABS.- Направени од високо квалитетна ABS материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба.- Совршен за правење на вашиот sair, носење на некои make-up прозорци, и daub козметика.- Европски стил ретро овална форма дизајн, повеќе мода и око-фаќање.- Не се погодни само за шминка, но, исто така, може да се користи како украс на бања и спална соба во вашиот дом.- Двострано дизајн, тоа може да ротира 360 степени, многу погодно за дами за да се направи се.Пакет Вклучувајќи 1 x огледало Име на Производ : LED Светло Шминка Огледало.