YNFNGXU Туш Мат Бања Спојување Мат ПВЦ Не се лизга Дренажа на Влага-доказ Балкон Пливање Кат Мат 30 30CM 0.9 cm (Боја : Зелена, Големина : 10PACK)
  • Ново

YNFNGXU Туш Мат Бања Спојување Мат ПВЦ Не се лизга Дренажа на Влага-доказ Балкон Пливање Кат Мат 30 30CM 0.9

DEN 741.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : : Бања тастатурата е изработена од мек ПВЦ материјал без мирис.Отпорна слој дизајн : цилиндар на грбот е околу 1 cm, која ефикасно изолатите на теренот од стои на вода, брзо, продира водата и е лесно да се исуши.Големина : 30x30cmx9mm / 11.8 * 11.8 во * 0.35 во (едно парче), тежина : 400g / парче.Не се лизга дизајн : не се лизга бања душеци имаат не се лизга точки на површината за да се спречи паѓање.Кога капење, можете да чекор директно на него со твоите боси нозе.Широк спектар на апликации, погодни за семејства (бања, кујна), хотели, спортски сали, бањи центри, бањи, сауни, базени, детски градинки, отворено игралишта, итн.