ZSMPY Самовила Светла String Светлина,ноќта на Вештерките Божиќ Светла 10M-300М 100 Lights-3000 Светла Шарени Самовила Светлина 8 Режими Божиќ Светла за Свадба Партија Одмор Дома
  • Ново

ZSMPY Самовила Светла String Светлина,ноќта на Вештерките Божиќ Светла 10M-300М 100 Lights-3000 Светла Шарени

DEN 359.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★Водоотпорен IP67 : Самовила Светла е направен од надградба на ПВЦ и чист бакар жица слој направи светла флексибилни, трајни и се чувствувате водоотпорен.06 WLighting на владата : 8 видови на трепка режим★ Карактеристики : висока прозрачна ефикасност, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век, висока безбедност фактор, може да бидат поврзани во серија, со опашка приклучок, рамни plug погоден за домашни приклучок★ Производ предности : заштеда на енергија, долг живот, чиста осветлување, висока осветленост, еколошки материјали★ Погодни за различни прилики : на Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, Роденден, Забава, Фестивал, Ноќта на вештерките★ Делокруг на примена : : семејството градина, двор декорација на тревникот декорација, куќа декорација, КТВ, кино, разни празник украси, зголемување на празнична атмосфера. ★ Светла за Божиќ, Новогодишни елки, Божиќ украси, свадба, забава, windows, кревети, огледала, камини, прачки, цвеќиња, растенија, мебел, маси, шишиња, вазни, транспарентни шишиња, светилки, засолништа, кабинети★ Спецификации : име на Производ : String Lights Material : PC, led светилка beads Wire : челик Жица PVP line Function : Plug in Style : Нордиските style Popular елементи : мали fresh Color : colorful Dimensions : 10m-100leds , 20м-200leds , 30m-300leds , 50m-500leds , 100-1000leds , 200m-2000leds , 300 метри-3000leds Voltage : 220 VPower : една светилка мушка 0.Други објекти за да се прикаже производот не се фотографии included2.★ Answer : ___________________________ Note : 1.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail. ★Висока ефикасност, без топлински проблем : тенок бакарна жица, bendable но цврсти, со LED светло, водоотпорен. Таму може да биде мало боја разлика според резолуцијата на екранот и снимање, ве молиме да се разбере★јас сум многу среќен што можете да ги купите нашите производи.Работата е многу едноставна. ★Сценарио примена : Тоа може да биде лесно да се инсталира во windows, дрвја, заливот windows, градини и куќи.Удобен мемориска функција ви овозможува да се ре-светло daisy синџир на последниот користи режим. Бидејќи различни мерни методи, може да се 1-2cm грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. ★Безбедно и лесно да се користи:самовила светилка донесува 220 V приклучок. ★8 осветлување сцени со мемориска функција:Совршен дом ентериер и екстериер декорација : комбинација, бран, континуирано, качување, си поигруваше/треперење, бавно исчезнува, светкави/треперење.