UXZDX CUJUX 13Pcs 1/4 Хексадецимален месо тело Вежба во Собата Титаниум Слој ХСС Вежба Мрежа за Полнење на Електрични Шрафцигер
  • Ново

UXZDX CUJUX 13Pcs 1/4 Хексадецимален месо тело Вежба во Собата Титаниум Слој ХСС Вежба Мрежа за Полнење на Електрични

DEN 3483.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[ Хексагонална се справи со дизајн. ] Погоден за производство на електрична вежба и електрични шрафцигер. [ Титаниум позлата на пресврт вежба. ] Пресврт вежба 4241 ХСС фалсификување, површината е титаниум слој. [ Широко се користи. ] Тоа може да се користи во тула дрво, пластика, алуминиум, тенок железо, не може да се користи за тули ѕидови и други метали. [ 1/4" хексадецимален месо тело. ] Тоа е специјално дизајнирана за cordless screwdrivers, овозможувајќи за брзо да промените вежба битови. [ Издржливост. ] Овој сет на трајни 13 парче титаниум нитрид обложени вежба битови трае шест пати подолго од стандардната вежба битови. [ Хексагонална се справи со дизајн. ] Погоден за производство на електрична вежба и електрични шрафцигер.[ Титаниум позлата на пресврт вежба. ] Пресврт вежба 4241 ХСС фалсификување, површината е титаниум слој.[ Широко се користи. ] Тоа може да се користи во тула дрво, пластика, алуминиум, тенок железо, не може да се користи за тули ѕидови и други метали.[ 1/4" хексадецимален месо тело. ] Тоа е специјално дизајнирана за cordless screwdrivers, овозможувајќи за брзо да промените вежба битови.[ Издржливост. ] Овој сет на трајни 13 парче титаниум нитрид обложени вежба битови трае шест пати подолго од стандардната вежба битови.Име на производ 13 Pcs 1/16"-1/4" Хексадецимален месо тело Пресврт Вежба Set Material 4241 ХСС, Титаниум Coating Size 1/16",5/64",3/32",7/64",1/8",9/64",5/32",11/64",3/16",13/64",7/32",15/64",1/4"месо тело големина 1/4" хексадецимален shanks Application Тоа може да се користи во тула дрво, пластика, алуминиум, тенок железо.Количина 13pcs Пресврт Вежба Малку со складирање holder Package се вклучени : 13 Pcs x Пресврт Вежба Bit1 Pc x Складирање Holder Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.