Sandvik Coromant CoroCut 2-Edge Карбид Разделба Insert, GC1145 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, CM Chipbreaker, 2 Сечење на Рабови, R123G2-0300-0502-СМ, 0.0079 Агол Радиус, G Вметнете Седиште Големина (Паку?
  • Ново

Sandvik Coromant CoroCut 2-Edge Карбид Разделба Insert, GC1145 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, CM Chipbreaker,

DEN 6101.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ширина 0.118 инчи CM Отсечени Медиум се Хранат Десната Рака се Намали 5 Степен Одделение GC1145 за Најтешките Сите Околу Одделение.Внесете Стил R123 G2 Големина G V или Железнички Менгеме со Завртка.Десната Рака Сечење Насока Бр на Рабовите 2 Пакет Големина 10. Агол Радиус 0.008 инчи.Sandvik Coromant R123 G2-0300-0502-CM 1145, Coro Cut 1-2 Вметнете за Разделба е дел од Coro Cut 1-2 производ семејство.Со лесно поврзан над и под coolant на сите алатки, заедно со исклучително крути пролет стегање механизам, Coro Cut 1-2 обезбедува навистина безбедна и ефикасна обработка.Системот ги покрива сите разделба и grooving апликации во повеќето материјали, од стандардизирани жлебови да разделба исклучување и профилирање во топлина отпорни супер легури.