Qorpak GLC-01011 Borosilicate Стакло 30mL Јасно Тип I Завртка Тема Шишенцето, со Црна Фенолни Пулпа/Винил Наредени Капа Прилог, 25мм Дијаметар x 95mm Висина (Случај на 144)
  • Ново

Qorpak GLC-01011 Borosilicate Стакло 30mL Јасно Тип I Завртка Тема Шишенцето, со Црна Фенолни Пулпа/Винил Наредени

DEN 1768.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Јасно завртка тема ампули нудат максимална видливост.Лекот им овозможува на корисниците да се обезбеди правилно затворање на точниот степен на вртежен момент за да се обезбеди соодветна печат.Обезбедување на исклучителна отпорност на топлина шок и хемиски истекување.Во прилог црна фенолни (thermoset) капи со пулпа/винил облоги се совршени за општа употреба.Мерки за 25 милиметри дијаметар од 95 милиметри висина.