WXXW Двојно Нерѓосувачки Челик Отпадоци за Рециклирање на Отпадоци 30L,15L со 2 Оддел,Gare Рециклирање на Отпадоци со Возилото,Мека Затворање,Херметички
  • Ново

WXXW Двојно Нерѓосувачки Челик Отпадоци за Рециклирање на Отпадоци 30L,15L со 2 Оддел,Gare Рециклирање на Отпадоци

DEN 1351.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Збогатете го вашето брзо искуство : за дома канцеларии, спални соби, занает соби, dens и било која друга соба каде што декоративни отпад е потребно; исто така погоден за универзитетот станбени објекти, станови, итн.Уредно и убави.Високо-квалитетни Материјали : Recycle Bin Кујна не-токсични и невкусна,силен и издржлив, лесен за чистење, не е лесно да се скрши, долг животен век, многу погоден за секојдневна домаќинство живот употреба.Еко-пријателски Материјал, кој е безопасен за животната средина и не имате било какви мирис.Затоа, не е неопходно да се грижите дека тоа ќе предизвика штета на човечкото тело; овој материјал има удобно се чувствуваат.Може да се земе биро за отпадоци удобно додека гледа ТВ и користејќи го вашиот компјутер, и да фрлаат Отпадоци во Сад во секое време, лесен, удобен и брз.Лесно да се грижи.Рециклирање Кујна Bin Waste Кутии за Кујна : идеален за домаќинство или за статистика : На Кантите се состои од контејнери кои може да се полнат и празнат одделно.Кујната Кантите затоа може да се премести лесно и флексибилно.На едноставни бои го даде еден дискретен, дискретен изглед и се вклопуваат во секое домаќинство.Главните предности : Висок квалитет на Идеален за еколошки recycling Long-трајни и лесни да се одржува жив culture The WXXW бренд нуди широк спектар на производи за вашата секојдневна употреба.Од општа домаќинство, да се бања и текстил, квалитетот и стилот се гарантира да се вклопи во право и додадете контакт на класа и софистицираност на вашата секојдневна рутина.Додадете карактер на вашиот општа домаќинство додатоци денес!Идеален за зафатен кујни и дневни отфрлајќи на апарати за домаќинство refuge Neat и безбедна.Хигиена : Лесно за чистење на Рециклирање Кујна Bin The ново е безбеден и еколошки, убава и великодушни во изгледот, во согласност со тековните естетска гледна точка, и фино workmanship Simple Стил : одличен подарок за вашите најблиски и пријатели во вашиот живот.Додадете боја на вашата кујна, бања и спална соба.