UOEIDOSB 100/150/200mm Дигитални Ниво Кутија Електронски Агол Мерач Protractor Агол Пронаоѓач Bevel Мерач со Магнетна База (Големина : 200mm)
  • Ново

UOEIDOSB 100/150/200mm Дигитални Ниво Кутија Електронски Агол Мерач Protractor Агол Пронаоѓач Bevel Мерач со

DEN 2829.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Силна магнетна база.Вертикална екранот решетката.Мерен опсег : 4 x 90°.Дното должина : 100mm / 150mm / 200mm.Работна температура : 0-40°.Функција : Силни магнетни base Vertical екранот rack Measuring опсег : 4 x 90°Дното должина : 100mm / 150mm / 200mm Working температура : 0-40°Резолуција 0.1°Напојување : 3 V X CR2032 2 Package се Вклучени : 1 x агол findernotes : Поради разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Споредете детални големина со големина.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0,5-1cm.Лесен за употреба.издржливи.