NPWT Облекување Колекции, Medium (18 x 12.5 x 3 cm Овална), Случај на 15
  • Ново

NPWT Облекување Колекции, Medium (18 x 12.5 x 3 cm Овална), Случај на 15

DEN 8779.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комерцијален Вшмукување Глава.Висок Квалитет Транспарентен Филм.Се Најдобри Во Класата Леснотија На Апликацијата.Објектот Пакет Ширина : 26.67 Сантиметри.Gel Tex колекции се ефективни при обезбедување на квалитет, елеганција, големината и транспарентен филм клиенти очекуваат.