Sandvik Coromant CXS-12-05FN Вртење Вметнете Носител на Плоштадот месо тело, Челик, Надворешни, Завртка Менгеме, Неутрален, 3/4 Ширина x 3/4 Висина месо тело, 5 Должина x 0.375 Ширина, CXS-
  • Ново

Sandvik Coromant CXS-12-05FN Вртење Вметнете Носител на Плоштадот месо тело, Челик, Надворешни, Завртка Менгеме,

DEN 3914.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Држач за внатрешни вртење, grooving и провира.Прецизност основа за висок повторливост.Широк спектар на сечење алатки за да ги задоволи сите потреби.Наоѓање на игла за точната локација на сечење алатки во досадни бар.Лесен за употреба.Sandvik Coromant Coro Turn XS содржи прецизност алатки за мал дел обработка носителот погодна за внатрешна вртење, grooving и провира апликации.Нејзината единствена стегање систем го прави сигурен и лесен за употреба.Сигурен систем, со посебен акцент на дупки помала од 12-милиметри.За претвора во екстремен мали дупки надолу за да 0.3-милиметри.Лицето grooving надолу за да се дијаметар 6.2-милиметри.Лесен за употреба.