Кабинетот Копчиња и ја Повлекува Снег Планинските Спортови Скејтборд Вратата копчиња Vinatge Изгледа Пластични Тркалезна Форма Кабинет се Справи со Шкафот Повлекува
  • Ново

Кабинетот Копчиња и ја Повлекува Снег Планинските Спортови Скејтборд Вратата копчиња Vinatge Изгледа Пластични

DEN 1103.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

⭐Големина : 17x10x11.8 во/43x26x30 cm, која може да се приспособат на мали и средни домашни миленици добро.Направи вашите патувања повеќе погодно. ⭐Усвојување на прилагодливи рамо, рака дизајн, овозможувајќи ви да го носат hands-free, што го прави најбезбедно и најзгодно милениче торбичката за патување. ⭐Ова домашно милениче торба е исклучително дише.На три страни не се отвори, и на страната мрежа ќе му овозможи на вашето домашно милениче со безбедно и удобно патување и лесно да се провери. ⭐Исто така, постојат џебови на страна за да се обезбеди договор за превоз на домашни миленичиња резерви. ⭐Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да ни испратите е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Име на производ : пет кеса Димензии : 17x10x11.8 во/43x26x30 cm Тежина : 760gr Материјал : Ткаенина 900 D Оксфорд ткаенина/дното материјал јагне сомот/најлон webbing Изградба : Една од главните волумен џеб, еден mesh страна џеб, еден обичен страна џеб, прилагодлив рамо, рака.карактеристики : Ова домашно милениче торба има рефлективна појас на лево и десно страни, што го прави побезбеден да патуваат во текот на ноќта.Тој е дизајниран со двојно патентите и удобно јагне сомот дното за удобно се чувствуваат.Три-начин на отворање, исклучително дише.Тоа е најбезбедно и најзгодно милениче торбичката во вашите патувања.На страна мрежа ќе обезбеди безбедно и удобно патување за вашиот миленик и е лесно да се провери.Професионални персоналните DIY печатење дизајн, прилагодени на персонализиран начин на појавување на слободно можете да одите каде со вашата сакана милениче.Совети : 1. Повеќе погоден за мали и средни домашни миленици.Ве молиме да се измери големината на вашето домашно милениче според големината на ова домашно милениче торба пред да го купат. 2. Новиот домашно милениче може да се подигнат посебен мирис.Ве молиме перење или ставете ја во отворен вентилирани место за неколку часа пред да го користите за прв пат.