ZANZAN Чување на Кутии за Облека Чување на Кутии за Чување на Кутии со капак Густа Ткаенина за Утешители, Постелнина, Свитлива 1/2 / 3pack Складирање Кутија (Боја : Кафена и ?
  • Ново

ZANZAN Чување на Кутии за Облека Чување на Кутии за Чување на Кутии со капак Густа Ткаенина за Утешители, Постелнина,

DEN 1968.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорни и Отпорни на Влага - Дизајнирани со високо-квалитетни материјали, организаторите и складирање за спалната соба, ќебиња,играчки,бебе облека, стави тоа во колеџ домови, гардероби, подруми, lofts, под кревет, складирање, итн.Тоа може да биде Повече слободно, и може да биде укината и зачувани КОГА НЕ е во употреба, па тоа не заземаат простор.Класифицирани складирање, повеќе организирани, разни складирање треба да бидат исполнети.Задебелување и арматура, силна жилавост, без деформација Кога седи на возрасни.Мулти-цел, може да се сместат облека, книги, итн.