Kangma Мажите Хлапак Батерија Влажно И Суво Мултифункционален Лебди Миење Брада Полнење Cordless Ротари Shavers Тример Најдобри Електрични Жилет
  • Ново

Kangma Мажите Хлапак Батерија Влажно И Суво Мултифункционален Лебди Миење Брада Полнење Cordless Ротари Shavers

DEN 383.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На Kangma Висок Квалитет на Мажите Хлапак има три лебди жилет глави ,поединечно рефлекс акција систем секогаш може да се добие во близина на лицето контура ефикасно да се избричат коса на било која должина и во било расте насоки.На Kangma хлапак 8900 е дизајниран за да се обликуваат на облините на вашето лице и да го намали поблиску до кожата; Искуство премија влажно или суво бричење искуство ден по ден во удобен, cordless хлапак.Kangma Крајната Бричење Искуство , Удобно Најблиските, Менаџирање Бричат,Cordless Водоотпорен Влажни/сува Систем за Електрична Хлапак, И Ниско ниво на Бучава.Уникатен контура се открие технологија следи облини на вашето лице да се намали до 20 проценти повеќе коса во еден помине; V песна прецизност ножеви испорача удобно бричат, што е за 30 проценти поблиску до вашата кожа.Smart кликнете брада styler е дизајниран за да се спречи иритација на кожата со нејзините заоблени совети и чешел и вклучуваат 5 изграден во должина прилагодувања за средување на слама да кратка брада.Бричат, секогаш и секаде каде што сепак би сакале; Уживаат пригоден сува или насликани удобно влажни отсекува со гел или пена, или дури и во туш.