WODMB Крпа Бања Пешкир Бања Пешкир Крпа 3 Парче Сет Чист Памук Бања Абсорбента и Брзо Сушење Возрасни Мека Бања Пешкир (Боја : D: D, Големина : Како што е Прикажано)
  • Ново

WODMB Крпа Бања Пешкир Бања Пешкир Крпа 3 Парче Сет Чист Памук Бања Абсорбента и Брзо Сушење Возрасни Мека Бања

DEN 11175.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зголемување на подебели, поудобно.Парична казна и тесни seaming, униформа и затегнати нозе, цврсти и издржливи.Силно ги апсорбира вода, земе вода капки на телото.Висок квалитет на долго-главен памук, подобра кожа-пријателски.Многу бои се достапни.Зголемување на подебели, повеќе comfortable Fine и тесни seaming, униформа и затегнати нозе, фирма и durable Strongly апсорбира вода, земе вода капки на body High квалитет на долго-главен памук, подобра кожа-friendly Many бои се available Specification : Бања пешкир 160x80cm Package вклучува : 1*бања пешкир+2*towel1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се до крај product Package вклучува : 1*бања пешкир.

Bath towel 160x80cm :
Package includes:
1*bath towel+2*towel
1. Due to manual measurement, please allow 2-3% error. Before you bid, make sure you don’t mind. :
2. The color may vary due to different monitors, please refer to the actual product :
Package includes:
1*bath towel