ZMHZJ Шминка Огледало-LED Осветлен Шминка Суета Огледало Батерија,Зголемување Двојно Двострано Степен Вртливата Зголемена Огледало со Dimmable
  • Ново

ZMHZJ Шминка Огледало-LED Осветлен Шминка Суета Огледало Батерија,Зголемување Двојно Двострано Степен Вртливата

DEN 5404.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★Овој производ е направен од метал : железо, огледало рамка е дебела, издржлив и не се деформирани. ★ Висока дефиниција стакло меркур огледало, јасна слика и брзо магла.Еколошки автомобилската одделение спреј бои, мазни боја површина, анти-корозија и анти-оксидација. ★ Тоа може да се користи во облекување маса, бања или соблекувалната или спална соба.Погоден за шминка, контактни леќи, бричење, итн. ★ Зголемување се чуваат во рок од 15 CM.Оваа make-up огледало е многу практична, бидејќи можете да го користите било каде. ★ Мулти-функционални и пренослив дизајн, огледало база е ласерски-слободен лемење заеднички заварување, која е убава и атмосферска.Име на производ : Шминка mirror Makeup огледало тип : суета mirror Type : Лична Нега / Чистење / Care Is има светлина : нема lightmaterial : metal Applicable простор : соблекувалната bedroom Size : дијаметар 40 CMPacking : огледало Шминка * 1.