Crepuscule 12 Инчен E0 Obsidian Гем Фузија Матирано Стакло Пеење Сад со Mallet и О Прстен
  • Ново

Crepuscule 12 Инчен E0 Obsidian Гем Фузија Матирано Стакло Пеење Сад со Mallet и О Прстен

DEN 407.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Црна obsidian камен е потентен чистење на психичка смог направена во рамките на аура и се смета како јака психичка заштита камен.е камен, исто така, има моќна метафизички својства, кое може да им помогне во заштитен вие против negativities.Своите енергии, може да го стимулира пророкуваат подарок.Големина : 12 Инчен Забелешка : E0.