upscreen. Рефлексија Shield Мат Екран Заштитник за BlitzWolf HL2, Мат и Анти-Отсјај, Силна Нула Заштита, Multitouch Оптимизиран
  • Ново

upscreen. Рефлексија Shield Мат Екран Заштитник за BlitzWolf HL2, Мат и Анти-Отсјај, Силна Нула Заштита, Multitouch

DEN 431.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот.Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Одраз Shield Мат Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.Multitouch оптимизиран, Силна Нула Заштита.Лесно, Балон-Бесплатна Инсталација, Мат и Анти-Отсјај.Анти-Отпечаток.upscreen Одраз Shield Премиум Мат Екран Заштитник минимизира светлина одраз на вашиот дисплеј и го спречува отпечатоци од прсти и smudges поради анти-отпечатоци слој.Анти-Отсјај Заштита На мат површина се намалува светлината и сонцето се одраз на вашиот екран.Силна нула заштита На нови развиено силна слој на вашиот upscreen Одраз Shield Мат штити вашиот екран од гребнатини и штети.Анти-Отпечатоци Слој На oleophobic слој отпорен на масла и smudges, го намалува отпечатоци од прсти и обезбедува лесно чистење.Екран на допир оптимизиран multitouch оптимизиран површината задржува оригиналниот допир искуство на вашиот уред.Мазната површина на заштитник обезбедува пријатен на допир сензација.Лесно, балон-бесплатна инсталација На напредни силикон лепило обезбедува лесен, балон-бесплатна инсталација и добра адхезија.Тоа е лесно да се отстрани со никаква леплива остатоци или знаци лево на екранот.Прецизност Намали Вашиот upscreen Одраз Shield Мат е произведен во Германија со повеќето напредна ласерска технологија по највисоките стандарди за квалитет.Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Одраз Shield Мат Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.