Amscan | Партија Декорација | ноќта на Вештерките Сјајот Хартија Лустерот Декорирање за Полнење | 17 во Пакетот
  • Ново

Amscan | Партија Декорација | ноќта на Вештерките Сјајот Хартија Лустерот Декорирање за Полнење | 17 во Пакетот

DEN 302.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржи : 1 Лустерот, 16"; 2 Черепот Cutouts, 5"; 2 Лилјак Cutouts, 4 1/2"; 2 Равен Cutouts, 7 1/2"; 2 Spider Cutouts, 5 1/4"; 2 Spider Cutouts, 3 5/8"; 2 Spider Фолија Се Вртат Украси, 24"; 2 Равен Фолија Се Вртат Украси, 24"; 2 Черепот Фолија Се Вртат Украси, 24".За украсување соби и тавани.Карактеристики на сите ваши виси ноќта на вештерките карактер украси во еден пакет.Совршен за ноќта на вештерките, специјални настани или други тематските occassions.