Темен Коњ Делукс Игра на Престоли: Jorah Mormont Акција Фигура
  • Ново

Темен Коњ Делукс Игра на Престоли: Jorah Mormont Акција Фигура

DEN 719.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Официјално лиценцирани од HBO серија.Impeccably детални sculpt.Слика стои 7 7/8" високи.Jorah, поранешен агент на spymaster Varys, доделени на тајно извештај за Daenerys, прекинувачи страни и станува еден од нејзините најблиски сојузници.На истерани северна господ, тој го оставија неговото наследство да им помогне на Daenerys на нејзиниот пат кон судбината.