(1000 компјутери) #8-32, Контрола=0.020-0.080, Слепи Навој Инсерти, Ниска Профил, Мала Глава, Отворен Крај, AISI 303 Нерѓосувачки Челик (18-8)
  • Ново

(1000 компјутери) 8-32, Контрола=0.020-0.080, Слепи Навој Инсерти, Ниска Профил, Мала Глава, Отворен Крај,

DEN 204.24

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слепи навој инсерти се користи за да обезбеди навој дупки во тенок лим.Тип на 304 нерѓосувачки челик е дефинирана како Хром-Никел аустенитно легура.Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номинална) : #8 Thread Теренот : 32 Grip Опсег : 0.020"-0.080"Производ Класа : Rivets Order : Занитвам Nuts Category : Слепи Навој Inserts System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Отворена End Head Стил : Мали Head Head Стил Детали : Ниска Profile Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : AISI 304 од не' Рѓосувачки Челик (18-8)Слој : Uncoated A забелешка на нашиот производ слики : авторски права на слики, шематски претставувања.Овие се уметнички renderings која не може да се одрази на точниот изглед, пропорции и/или релативните димензии на вистинските производи.За повеќе прецизни слики и/или технички упатства, ве молиме контактирајте го нашиот клиент тим за поддршка.