ZHHk Ѕидни Часовници Нордиските Часовник Ѕиден Часовник Дневна Соба Современ Дом Виси Табела Чист Бакар Креативни Елени Главата Декоративен Часовник Кварц Види
  • Ново

ZHHk Ѕидни Часовници Нордиските Часовник Ѕиден Часовник Дневна Соба Современ Дом Виси Табела Чист Бакар Креативни

DEN 3870.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : чист бакар, елени главата големина : 12*12 CM, вкупната големина : 36*29 CM, движење : молчи движење.Применливи места : дневна соба, ходник, канцеларија, студија, спална соба, трпезарија, влезот.Овој производ ги користи високо-квалитетни молчи движење; единствена креативна стил; високо-квалитетни материјали, без деформација, четири сликарство процес, не исчезнува, за подобро да декорирате вашиот дом.Моќност тип : батерија (батеријата не е вклучена во додатоци).Употребата на јаглерод влакна батерии може да го продолжи животот на движење.Употребата на јаглерод за батерии може да го оштети движење.Батерија : Број 5 јаглерод батеријата.Инсталација : без удирање, ја испратите куки.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Материјал : чист бакар, елени главата големина : 12*12 CM, вкупната големина : 36*29 CM, движење : молчи движење.Применливи места : дневна соба, ходник, канцеларија, студија, спална соба, трпезарија, влезот.Овој производ ги користи високо-квалитетни молчи движење; единствена креативна стил; високо-квалитетни материјали, без деформација, четири сликарство процес, не исчезнува, за подобро да декорирате вашиот дом.Моќност тип : батерија (батеријата не е вклучена во додатоци).Употребата на јаглерод влакна батерии може да го продолжи животот на движење.Употребата на јаглерод за батерии може да го оштети движење.Батерија : Број 5 јаглерод батеријата.Инсталација : без удирање, ја испратите куки.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.