LENTION USB C до HDMI & Адаптер DisplayPort, Поддршка Еден 4K@60Hz или Двојно 4K@30Hz, Компатибилен Новиот MacBook, Површината, Книга 2/Pro 7/Оди, XPS 13/15, Повеќе, Стабилна Возачот Уверение (CB-C52s, П?
  • Ново

LENTION USB C до HDMI & Адаптер DisplayPort, Поддршка Еден [email protected] или Двојно [email protected], Компатибилен Новиот MacBook,

DEN 863.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

(Забелешка : се чини дека HP уреди имаат повеќе ограничување од другите). (Забелешка : се чини дека HP уреди имаат повеќе ограничување од другите).HP Elite Book 745 G4 / HP Elitebook 820 G3 / HP Elite Book 828 G4 / HP 14s-be102 TX / HP 14-ce1004 TX 14 / Probook HP 650 G2 / Probook HP 455 G4 / Probook HP 430 G5 / HP Павилјон-14 bf116tx / HP Павилјон 15 ck009 / HP Павилјон Моќ Лаптоп 15-cb / Lenovo ideapad 340s, Таблети / Google Пиксели телефони / Nintendo Вклучите / Acer Стремат А5 / Oneplus 5 T Телефон. (Види Детали за Производот Страница за MST/SST ограничувања).Поддршка Mac/i Pad/Chrome OS уреди да се прикаже на еден прикажување на екранот (ABB/SST) се Прошири во Режим на Само, Не ги поддржуваат MST.Поддршка SST Режим само : Новиот Mac Book Pro, Новиот Mac Book Air, Mac Book 12, Новиот Mac mini, Нови i Pad на Ујп, Chromebook Support MST на Владата и SST Режим : Dell XPS12(9250) / Dell XPS13(9350) / Dell XPS15(9550), Dell Latitude 13 7000 / E7370, Lenovo Yoga 720 / Јога 900 / Јога 910 / Јога 920 /Јога 930, ASUS Zenbook UX330 UA, Microsoft Surface Книга 2 / Површина Оди / Површина Про 7 / Површина Лаптоп 3 Only еден порт може да се користи (Ограничена со уреди за себе) : HP Спектарот 360 и повеќе.Стабилен и сигурен начин да се прошири на USB порта е стануваат се повеќе и повеќе е важно.Макс 4 [email protected] Hz Излез - Сингл Порт : [email protected] Hz, Dual Port : [email protected] Hz.Поддршка Mac/i Pad/Chrome OS уреди да се прикаже на еден прикажување на екранот (ABB/SST) се Прошири во Режим на Само, Не ги поддржуваат MST.Забелешка : за Mac/i Pad/Chrome помагала, само се прикаже на еден екран прикажување на се Прошири Режим (ABB/SST), ограничени со OS себе. Поддршка огледало и да се прошири на владата на Mac OS/i Pad OS/Chrome OS (SST), Win OS (SST+MST).Уште поважно, тоа го прави на сон на Еден-Connect-Сите да се обистини.Поддршка повеќето Windows OS уреди за да се прикаже два сплит екрани (ABC/MST) или еден прикажување на екранот (ABB/SST) во Продолжи Режим.Поддршка MST на Владата и SST Режим : Dell XPS12(9250) / Dell XPS13(9350) / Dell XPS15(9550), Dell Latitude 13 7000 / E7370, Lenovo Yoga 720 / Јога 900 / Јога 910 / Јога 920 /Јога 930, ASUS Zenbook UX330 UA, Microsoft Surface Книга 2 / Површина Оди / Површина Про 7 / Површина Лаптоп 3.