YQYMX Мраз Кофа Ананас Коктел од Нерѓосувачки Челик, Метални Бакар Чаши 900ml Москва Мазга Кригла со Капак Пиво MugDrinking Пехари и Чаши Бар Алатка
  • Ново

YQYMX Мраз Кофа Ананас Коктел од Нерѓосувачки Челик, Метални Бакар Чаши 900ml Москва Мазга Кригла со Капак Пиво

DEN 959.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Двоен ѕид изолација-мраз кофа се направени од не ' рѓосувачки челик на ѕид, овозможувајќи им на вашите мраз да се замрзне за еден подолг временски период, и капакот е затворен во температурата за најмногу изолација.Додека го одржувате замрзнати и чисти, тоа ви обезбедува со максимална содржина видливост.Избегнувајте мраз контаминација.Лесно да се чисти и да се одржуваат, само се мијат со сапун и вода, рака мие, се препорачува.Одлично за големи чаши вино, шампањ, пиво, коктели и било која страна.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Спецификација : Пиење utensil тип : Mug Shape : со lid Material : Нерѓосувачки steel Attachment : None Style : Американски style Type : пиво mug Package Included1x мраз bucket If имате било квалитетот на производот проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.