зелена зеле Sippy Првенство Направени од Нерѓосувачки Челик| Безбедно, Не-Нафта од не ' Рѓосувачки Челик Без BPA, основни поени, BPF | Двојно Ѕидови Изолација| Капе-Слободе
  • Ново

зелена зеле Sippy Првенство Направени од Нерѓосувачки Челик| Безбедно, Не-Нафта од не ' Рѓосувачки Челик Без

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите нерѓосувачки челик sippy чаша со contoured дизајн и отстранлив менувачот е лесен за контрола, задржете и навалување додека учење.Патната капа и јака се направени од нашите Никне Ware растенијата-пластика, иновативен 100% растителна основа на материјал за да ви помогне да целосно да се избегне нафтени базирани на пластика во вашето бебе е sippy првенство.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, СИЛИКОН, И ФАБРИКА-ПЛАСТИЧНИ ПОМОГНЕ да се ИЗБЕГНАТ ШТЕТНИ ХЕМИКАЛИИ-Течности допир само од не ' рѓосувачки челик, со силиконски Никне Ware растенијата-пластични јака и патување капа, направен без хормон-попречување на BPA, основни поени, BPF, BFDGE, NOGE или ЗНАЧКА адитиви.