Под Оклоп машка Конкуренција Трчање
  • Ново

Под Оклоп машка Конкуренција Трчање

DEN 3170.64

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Синтетички.Гумен ѓон.Конструиран Мрежа Горниот Обезбедува лесен, дише удобност.Надворешни Пета Контра Обезбедува rearfoot да се намали пропаѓање и водич на пета.Единствен Јазик Изградба Одржува сит, sock како се вклопуваат.Ortholite Sockliner Габи, во форма на нога и обезбедува лесен, влага wicking удобност.HOVR Технологија Pod од супер мек восок врз основа пена работи да ослабвам шок, завиткани во Енергија за да ги задржат структура.Под Оклоп Hovr Sonic 4 CLR СФТ 3023997-001; Мажи Трчање; 3023997-001_45.5; Црна; 45.5 ЕУ (10.5 велика БРИТАНИЈА)Под Оклоп Hovr Sonic 4 CLR СФТ 3023997-001; Zapatillas де работи став hombre; 3023997-001_45.5; Гора; 45.5 ЕУ (10.5 велика БРИТАНИЈА).