Astell&Kern SEM2 Сите-во-Едно Меѓусебно Модул за&Futura SE180
  • Ново

Astell&Kern SEM2 Сите-во-Едно Меѓусебно Модул за&Futura SE180

DEN 8376.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заменлив Сите-во-Едно DAC и AMP модул.Asahi Kasei AK4497 EQ Двојна DAC.поддржува до 32bit/768k Hz бит-до-малку репродукција и Мајчин DSD512. Следната Генерација на Напредни AMP Технологија.SEM2 е Заменлив Сите-во-Едно модул за SE180. Обликот на вашиот Звук со Asahi Kasei AK4497 EQ Двојна DAC SEM2 модул.На SEM2 модул ви овозможува да ја дадете вашата SE180 различен звук од пакетот со модул.На SEM2 поддржува до 32bit/768k Hz бит-до-малку репродукција и Мајчин DSD512.