Соседството Игри - Nintendo Wii
  • Ново

Соседството Игри - Nintendo Wii

DEN 919.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Други игри вклучуваат РК автомобил трки, КОЊ, и на плажа, bocce.Битка дворот газдите да се подобри вашите вештини додека не правило соседството.Или можете да одите за фали права со предизвик вашето семејство и пријатели во глава-до-глава акција со до четири играчи.24 популарни игри кои се движат од класичен спортски натпревари да келеш пиштоли и авиони.Опис на производот прошетај долу меморија лејн на деновите кога играте со вашите пријатели, додека темно¿ Замислете си некое место каде што ќе може да се играат сите оние игри, каде што нивото на конкуренција е одговараше само со чиста износот на забава.Со фино подесени контроли кои се лесно да ги собереш и да игра, семејството и пријателите на сите возрасти и нивоа на вештини може да скокаат во право и започнете да се забавувате веднаш.Нема потреба да се грижите за дожд крај на вашата забава!Сега може да се оди назад во времето за да соседството од вашето минато, каде што на забавата никогаш не завршува, во Соседството Игри.Само не заборавајте дека играта не престане кога не е на далечинскиот, бидејќи половина на забавата е во прекин вашите противници' концентрација од маргините и гледајќи ги како тие се обидуваат да се игра.Соседството Игри е тоа место, нуди 24 уникатен пресврти на оние популарни игри.Забава Пресврти на Класичните Игри Во Соседството Игри, играчите се да се избере помеѓу 24 класици, од специјалност како фудбал, кошарка, бејзбол, да дворот класици како што се тревник пикадо, horseshoes и Bocce топката.Најдобро од сите, во Соседството Игри вие не некогаш мора да се грижите за лошите временски услови уништува вашиот ден.Предизвик семејството и пријателите на игра ноќ со до 4 играчи во исто време.Овој возбудлив нов наслов од THQ Games зема Wii успешни спортски жанр чекор понатаму, ќе ви овозможи и да се вратиме на време кога играте со вашите пријатели, додека темно и каде забава беше одговараше само со возбудата на конкуренцијата.И со класичен Wii-стил на уживање, сите ќе се смееме заедно како играчи целосно да ги прилагодите на своите ликови да личат на себе, или некој сосема случаен избор.Носивост на Траен Забава, Не само да ја добиете вашата игра на, да се добие голем работат надвор како што битката против дворот газдите да се одлучи кој правила соседството во еден играч на турнирот режим.Создадете целосно индивидуализира ликови, и се смее заедно како ќе се види себе си се кандидира, скок и да игра.