BLLXMX Мобилен Телефон Надворешни Удари & Selfie Светла мобилни Телефони & Додатоци на Убавината на Прстен Фотографија Светлина 18 Инчен LED Пополни Светло за Снимање (Боја
  • Ново

BLLXMX Мобилен Телефон Надворешни Удари & Selfie Светла мобилни Телефони & Додатоци на Убавината на Прстен Фотографија

DEN 6601.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време на употреба.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Светлината е dimmable од ладно на ѕвонење за да се загрее на ѕвонење, така што можете да го користите прстен светлина во многу ситуации.Три боја температура прилагодување : различна боја температура осветленост ефект, ладна светлина/soft light/топла светлина.Повеќе функции : make-up стил, пополнете ги осветленост, нежно светло, убава кожа, направи што повеќе убави.Мулти-агол на мобилен телефон стои : лево и десно, горе и долу на вредноста и 360° на ротација.Работа со повеќето уреди кои поддржуваат USB порт, како лаптоп, моќ банка, AC адаптер итн.Безжичен ДАЛЕЧИНСКИ што ви овозможува да го контролирате вашиот телефон и полагање раце се слободни слики.Производ information Technical Details Name: LED Прстен Light Power : 45 w Color температура : 3200-6500k Voltage : 100-250 v Number на светилка монистра : 400pcs Package Тежина : 4500g Package Димензии : 50x50x10cm I сум многу среќен што може да се дојде во мојата продавница и да ви посакам среќен живот.Ве молиме оставете ги вашите повратни информации во e-mail, Доколку има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето.