Cosway Нн DHA Chewables 50 Таблети (1 Шише)
  • Ново

Cosway Нн DHA Chewables 50 Таблети (1 Шише)

DEN 1545.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

DHA е есенцијалните омега-3 масните киселини што игра многу важна улога за оптимално здравје.Нн DHA Chewables е одличен и лесен извор на DHA додаток особено за деца и бремени или доилки мајки.DHA е есенцијалните омега-3 масните киселини што игра многу важна улога за оптимално здравје.Нн DHA Chewables е одличен и лесен извор на DHA додаток особено за деца и бремени или доилки мајки.Секој вкусни chewable таблета обезбедува 300mg на molecularly дестилирана DHA (docosahexaenoic acid) во прав.