Calvas 50pcs Нови Замена BN59-00996A За SAMSUNG Smart BN59 00996A LED LCD ТЕЛЕВИЗОР 3D Далечинска Контрола
  • Ново

Calvas 50pcs Нови Замена BN59-00996A За SAMSUNG Smart BN59 00996A LED LCD ТЕЛЕВИЗОР 3D Далечинска Контрола

DEN 2282.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Употреба : во ЖИВО.Безжична комуникација : IR.Број на модел : BN59-00996 A.Пакет : Yes.Канал : 1. Количина(парчиња) : Нова Замена BN59-00996 A За SAMSUNG Smart TV 3 D Далечински Управувач ИЛИ LED LCD TV remote control This е со Висок Квалитет За SAMSUNG remotes Controller Condition : НОВО!Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Универзален Далечински Управувач : BN59-00996 APackage Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)По место цел : ве молам оставете порака кажете му на продавачот ,прогласи вредноста во фактурата.ако не,ќе одлучи како продавачот consideration Quality Гаранција : Една година Гаранција(не вклучувајќи компоненти).Предмети може да биде вратена за поправка во рок од 1 година од датум ќе примите вашата стока.Купувачот е одговорен за враќање превозот со соодветна амбалажа.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување.Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да се врати.ако се исполнат pacakge уништени,(откако ќе се добиваат на стоки.ако се најде на стоки скршени ,ве молиме контактирајте со изразат компанија, Прв Пат.и да се "стоката скршени доказ ducuments" и "проблем број", тогаш може да се добие надомест на штета од express компанија ,во меѓувреме,ќе испрати назад скршени точка назад од страна на пост, јас ќе се промени нови или поправка на тоа,јас ќе се плати за враќање превозот надомест )било каков проблем,ве молиме да ги испратите назад од страна на пост,не се проценуваат на вредност како compensation Contact нас(001) : За некои неконтролирани фактори, објектот може да бидат оштетени за време на превозот.Ако примите скршени објектот, ве Молиме Контактирајте со нас прво, ние ќе ги испита и да го замени, ако имате било какви други прашања ве молиме ни e-mail.Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.Ве молиме вклучуваат реден број или цел број во сите комуникации.Објектот специфики : Употреба : TVWireless комуникација : IRModel број : BN59-00996 APackage : Yes Channel : 1 Frequency : 433 MHz Name : Далечински Control Feature : Universal M : BN59-00996 ALabel : 10038796.