Школка Компактно Огледало Запалени,1x/2x Зголемена Огледало со LED Светла, Dimmable,Батерија,Рачно Огледало, Патување Огледало Шминка за Чанта,Круг Мини Огледало, Уникатн?
  • Ново

Школка Компактно Огледало Запалени,1x/2x Зголемена Огледало со LED Светла, Dimmable,Батерија,Рачно Огледало,

DEN 840.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Школка Патување Огледало со Светла и Зголемување, Патентиран, Оригиналниот Дизајн, Единствена Инспирација од Школка на Плажа.Висок-Квалитет Како Бисер Во Школка, Conformable да се Одржи, Лесно да се Отвори Двојна Двострано 1x/ 2x Зголемена Огледало, а Не модел 10x Зголемена.Идеален за Кармин, Примена на Детални Шминка, Носење на Контактни Леќи и Веѓа Tweezing, Бричење, Косата, Лицето за Нега.Компактно Огледало Шминка Запалени, Мали и Практични.Уникатен Школка Мини Огледало со LED бел ден, на Улица Мали Огледало Батерија, Големина Кол 3.5 Инчен, Дали светлината е добра или не.Без Разлика Каде Се наоѓате, Канцеларија, Партија, Датумот на Состанокот, Одмор, Секојдневна Употреба, во затворени простории или на Отворено, Тоа е Пренослив Огледало со Мали Димензии и мала Тежина.Лесен и Лесно да се носат со Чанта Џеб и Чанта.Уникатен 2021 Подароци, Веројатно Најдобрите Подароци, Уникатни Подароци, Совршен Подарок, Денот на Вљубените Подароци, Годишнина Подарок, Значајни Подароци, Ден на Мајката Подарок, Денот на Таткото Подарок, Роденденски Подароци, Божиќ Подароци За Син/Ќерка/Семејство/Жена/Маж;Дечко/Девојка/Соученици/Workmates, Или Други Посебни Ден Подароци.E-Шминка Огледало на Makefango Производи.Ние се Посвети Осигура Вашата Целосна Безбедност и Одлична Услуга да им Даде на Нашите Клиенти, со Цел Процес Веднаш s 1500 m Ah само.Патната шминка огледало е пренослив, Led осветлен и многу мали, и може да се вклопи во било која мала торба, ранец, или чанта.