WOLFBSUH OneGX1 Про 7 инчен Гејмерски Лаптоп, Еден-Netbook КОМПЈУТЕР Џеб Мини Лаптоп, (Windows 10 Home / 12000mAh Батеријата/Wi-Fi6 / RGB LED англиски Тастатура) (16GB+512GB) - 4G Верзија, 2H01R6759JA40M0137ZKAN
  • Ново

WOLFBSUH OneGX1 Про 7 инчен Гејмерски Лаптоп, Еден-Netbook КОМПЈУТЕР Џеб Мини Лаптоп, (Windows 10 Home / 12000mAh

DEN 1857.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

85 V) со голем капацитет литиум полимер батерија, 11 генерација ПРОЦЕСОРОТ потрошувачка на енергија е пониска.Тастатура Карактеристики : RGB 16 милиони бои во 7 режими (поддршка надвор + на) прстен опашка светлина технологија естетика.4 GHz; 3 Level кеш : 12 MB.11 секира) протокол.RAM меморија : 16 GB LPDDR4x, фреквенција 4266 MHz, одборот 512 GB Микро ултра-ниска моќност PCIE цврста состојба диск.Пакување : Графички Carton Package Содржина : .На менуваат, за време на патување со авион, високо-брзински железнички, канцеларијата на одмор, кафуле или парк, слободно време, итн.периферни уреди : Професионални монтажни рачки за невидливи слајд шини (Xinput режим).