30 Парчиња сублимација украс ќорци Приврзоци Божиќ Снегулка Срцето Украси МДФ Сублимација Виси Украси Недовршени Одбор Украси Празно Дрво Дискови Материјали за DIY
  • Ново

30 Парчиња сублимација украс ќорци Приврзоци Божиќ Снегулка Срцето Украси МДФ Сублимација Виси Украси Недовршени

DEN 503.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

DIY како сакате : овие сублимација на бои со ќорци приврзоци се идеален избор за DIY проекти, со користење на сублимација технологија, можете да го испечатите модели на мазната површина на овие привезоци, како што се лични фотографии, убава глетка слики и повеќе, во која ќе може да се вежба вашата рацете на способноста/вештини и да добијат задоволство од DIY процес.Квалитет на материјалот : овие Божиќ снегулка срцето украси се направени од дрво, цврста и силна, тешко да се скрши или да се деформира, мазна и удобни на површина, без посочи edge или burs, пријателски за вашата кожа, ќе не нула вашите раце кога го користите, и да обезбедат долготрајна употреба.Погоден сцени : овие недовршени одбор украси се убаво за Божиќ adornments, додавајќи весела и пријатна фестивалска атмосфера, исто така погоден за домашни декорации, бебе туш, свадба годишнина, роденден партии, датира и други празници.Пакетот вклучува : пакетот вклучува 30 парчиња на сублимација виси украси, со 3 стилови, снегулка, венец, срцето, 10 парчиња по стил, обилна количина и различни стилови може да ги задоволи вашите занаетчиството изработка на потребите, исто така ќе ви овозможи да ги споделите со вашето семејство да уживаат DIY забава.Слатка присутни : можете да го користите празно дрво дискови за да се направат некои деликатна ракотворби како идеален подарок за вашите пријатели, роднини, колеги, соучениците и на соседите за Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, за роденден и повеќе, покажува вашата искрена љубов и време на излагањето на вашиот благослов.Убаво adornments за Божиќ : Овие МДФ сублимација приврзоци усвојување на класичен Божиќ елементи како тема, станува убава и деликатна ракотворби по DIY, на тој начин што вашиот дом изгледаат повеќе домот.Лесно да се откажам : Овие DIY Божиќ дрвени приврзоци се лесно да се откажам, повеќето од нив се дизајнирани со една мала дупка, не треба да се вежба, спаси многу од вашето време и напор.Карактеристики : Материјал : дрво Бои : white Size : 2 x 2 inches Package вклучува : 30 x Сублимација на бои со ќорци pendants Note : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.